Program treningowy Twoja metamorfoza

Current Status
Not Enrolled
Price
97
Get Started

Twoja Metamofroza to 12-tygodniowy program transformacji Twojej sylwetki, w którym nie chodzi o utratę wagi lub przyrost masy mięśniowej na jakiś czas. To program który może trwale zmienić Twoje życie!

Ten kompletny program treningowy obejmuje cotygodniowe treningi, prosty i zrównoważony plan odżywiania oraz inteligentne wytyczne dotyczące suplementów.

Nie robisz tego sam, cały czas jesteś w kontakcie ze mną, wystarczy podczas treningu kliknąć ikonę rozmowy i możesz zapytać o co tylko chcesz.

Ten program jest dedykowany dla osoby z pewnym doświadczeniem treningowym, która miała problemy z konsekwentnym treningiem w przeszłości. Treningi są ciężkie, ale nie wyczerpujące. Jeśli posiadasz 45 minut czasu 3-4 razy w tygodniu i masz też czas by wykonać szybką sesję cardio w dwa pozostałe dni, to najlepszy wybór dla Ciebie.

Jak wygląda rozkład treningu? Przez pierwsze sześć tygodni będziesz wykonywać trzy treningi całego ciała w tygodniu i trzy treningi cardio. Oto, jak będzie wyglądał Twój harmonogram w fazie I.

Rozkład tygodnia treningowego

Rozkład tygodnia treningowego Faza I

Pon.

Trening całego ciała

(Full body)

Wt.

Cardio

Śr.

Trening całego ciała

(Full body)


Czw.

Cardio

Pt.

Trening całego ciała

(Full body)

Weekend

Odpoczynek

Rest


W drugiej połowie programu podzielimy treningi na treningi dolnej części ciała, treningi pchające i treningi z ciągnące.

Cardio trzy dni w tygodniu, ale teraz połączysz niektóre dni cardio z treningiem siłowym. Oto rozkład:

Rozkład tygodnia treningowego Faza II

Pon.

Trening dolnych partii ciała

(Lower body)

Wt.

Trening push

+ cardio

Śr.

Cardio


Czw.

Trening dolnych partii ciała

(Lower body)

Pt.

Trening pull

+ cardio

Weekend

Odpoczynek

Rest


Plan Treningowy zawartość

Rozwiń wszystko
PLAN TRENINGOWY